Вінегрет із морквою

Про те, як зробити вінегрет, знає, мабуть, будь-який обиватель. Ми вважаємо цю салатну страву традиційною російською стравою. У деяких місцях за кордоном вінегрет називають навіть російським салатом. Але твердження це, уявіть собі, хибне.

Про те, як зробити вінегрет, знає, мабуть, будь-який обиватель. Ми вважаємо цю салатну страву традиційною російською стравою. У деяких місцях за кордоном вінегрет називають навіть російським салатом. Але твердження це, уявіть собі, хибне. Появі вінегрету в російській кухні ми повинні зближення у XVIII столітті з Європою. Страва прийшла до нас із Німеччини (за іншими джерелами – зі Скандинавії).

Спочатку для заправки вінегрету використовувався соус, у складі якого був оцет, гірчиця та оливкова олія. Нам звичніше взяти олію або майонез.

Традиційний рецепт з часів його появи, природно, зазнав змін та гастрономічних доповнень. Як правило, для приготування беруться відварені коренеплоди: картопля, морквина і, звичайно ж, буряк – постійний інгредієнт вінегрету.

Мій кулінарний рецепт вінегрету теж змінений. Я замінила відварену морквину пікантною корейською морквою. Смак, треба вам сказати, помітно перетворився у порівнянні з класичним способом приготування вінегрету.

Подробиці готування вінегрету з морквою по-корейськи у моєму рецепті. Час приготування вказаний без урахування часу на варіння інгредієнтів.

Інгредієнти

  • Картопля (варена): 2 шт.
  • Морква по-корейськи: 150 г
  • Цибуля ріпчаста: 1 шт.
  • Огірок солоний: 1 шт.
  • Буряк варений: 1 шт.
  • Олія рослинна: 40 мл (для заправки)
  • Горошок зелений: 4 ст. ложки
  • Сіль за смаком

Приготування

Для вінегрету заздалегідь відварюємо картоплю з буряком. Після того, як коренеплоди охолонуть, очищаємо їх. З моркви по-корейськи рекомендується віджати сік. З горошку потрібно зцідити рідину.

Приступаємо до нарізування. Буряк і картоплю подрібнюємо. Форма нарізки – дрібні кубики.

Також чинимо і солоним огірком. Огіркові кубики переправляємо в миску до буряків та картоплі.

Додаємо до інгредієнтів морквину по-корейськи, яка додасть салату пікантну смакову нотку.

Очищену цибулю подрібнюємо середніми за розміром шматочками. Можна нарізати тонкими смужками.

Викладаємо підготовлений зелений горошок.

Якщо є потреба, присолюємо. Я зовсім небагато використовувала цю спецію, оскільки морквина по-корейськи та солоний огірок надали «солона» іншим інгредієнтам. Заправляємо олією.

Готування вінегрету добігає кінця, залишилося лише перемішати компоненти страви.

Наш вінегрет із морквою по-корейськи готовий!