Пшоняна каша з молоком у мультиварці

Пшоняну кашу просто і легко приготувати в мультиварці. Готуватимемо на молоці. Така пшоняна каша з молоком у мультиварці виходить дуже апетитною, ситною.

Смачну пшоняну кашу просто і легко приготувати в мультиварці. Готувати кашу з пшона будемо на молоці. Така пшоняна каша з молоком у мультиварці виходить дуже апетитною, ситною, а головне – корисною! Щоб наша каша вийшла ідеальною, обов'язково дотримуйтесь зазначених пропорцій продуктів. До столу пшоняну кашу можна запропонувати зі шматочками фруктів або з ягодами.

Інгредієнти

  • Крупа пшоняна: 1 мультистакан
  • Молоко: 2 мультисклянки
  • Вода кип'ячена: 2 мультисклянки
  • Олія вершкове: 40 г
  • Сіль за смаком
  • Цукор: 2 ч. ложки (за смаком)

Приготування

Для рецепту каші підготуємо інгредієнти за списком у зазначених пропорціях. Кількість цукру – на вашу смакову перевагу.

Пшоняну крупу ретельно промиваємо під холодною проточною водою. Потім перекладаємо в миску, заливаємо окропом на 5 хвилин. Потім гарячу воду зливаємо і знову промиваємо пшоно звичайною водою. Такий прийом дозволить позбутися гіркоти, властивої пшоняній крупі.

Чисту пшоняну крупу перекладаємо в знімну чашу мультиварки.

Заливаємо пшоно зазначеною порцією води та молока.

Пшоняну крупу за смаком солимо, додаємо бажану кількість цукрового піску. Вміст у чаші перемішуємо.

Мультиварку закриваємо кришкою. Знаходимо режим на моніторі «Молочна каша». Час встановлюємо на 1:00 (у мене мультиварка Redmond).

У приготовану пшоняну кашу на молоці додаємо шматочок вершкового масла. Кашу перемішуємо. Накриваємо мультиварку кришкою і залишаємо так кашу настоятися протягом кількох хвилин.

Смачну та корисну пшоняну кашу з молоком подаємо до столу. Я додала до неї родзинки. Частуйтесь на здоров'я!