Малосольні огірки у пакеті за 1 годину

Малосольні огірки в пакеті за 1 годину – відмінна страва для закуски. Такий спосіб дуже зручний тим, що не потрібно возитися з банками та каструлями.

Малосольні огірочки – відмінна страва закуски і для повсякденного меню, і для святкового застілля. Якщо дуже хочеться поласувати смачними малосольними огірками, що хрумтять, то можна зробити їх в пакеті буквально за годину. Такий спосіб зручний, не потрібно возитися з банками та каструлями. Смачні малосольні огірки в пакеті за 1 годину виходять із пікантним смаком та ароматом.

Інгредієнти

  • Огірок свіжий: 1 кг
  • Сіль: 1 ст. ложка
  • Цукор: 1 ч. ложка
  • Кріп (свіжий): 1/2 пучка
  • Часник: 3-4 зубчики
  • Олія рослинна: для подачі

Приготування

Беремо продукти за списком. Ретельно промиваємо огірки. Зрізаємо хвостики. Також промиваємо зелень кропу. Очищаємо часникові зубки. Готуємо пару пакетів.

Кожен огірок потрібно розрізати на брусочки. Так вони швидше засоляться.

Зелень перекладаємо на обробну поверхню та дрібно нарізаємо.

Часникові зубчики рубаємо у вигляді тонких слайсів.

Беремо один поліетиленовий пакет (мішок) і кладемо його в другий. "Тара" для засолювання готова. Поміщаємо в неї заготовку з огірків, часнику та зелені.

До інгредієнтів перекладаємо цукровий пісок та сіль.

Кінець пакета зав'язуємо у вузол. Добре струшуємо вміст.

Пакет із огірковою нарізкою залишаємо на столі при кімнатній температурі на півгодини. Потім заготовку прибираємо «досолювати» на полицю холодильника на такий самий час.

Приготовлені швидким способом малосольні огірочки у пакеті готові. Подаючи закуску на стіл, полити огірочки олією. Смачна вам дегустація!