Пельмені в мікрохвильовій печі

Якщо під рукою немає плити, а хочеться пельменів, то можна скористатися мікрохвильовою піччю. Виходять пельмені в мікрохвильовій печі смачними, а головне — такий спосіб завжди виручить.

Усі люблять смачні пельмені. Іноді трапляються випадки, що немає можливості відварити пельмені на плиті в каструлі, а під рукою є тільки мікрохвильова піч. В одному з відряджень я дізналася, як легко і просто приготувати пельмені, скориставшись НВЧ. Пельмені потрібні готові вже заморожені. Зверніть увагу на посуд. Потрібна ємність з кришкою, приміська для використання в мікрохвильовій пічці. Виходять пельмені в мікрохвильовій печі смачними, а головне — такий спосіб завжди виручить, він швидкий і зручний.

Інгредієнти

  • Пельмені: 15-20 шт.
  • Вода кип'ячена: скільки потрібно (приблизно 300 мл)
  • Лист лавровий: 1 шт.
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець – мелений: за смаком
  • Олія вершкове: 15 г
  • Цибуля зелена: 2-3 пера

Приготування

Підготуємо продукти. Пір'я зеленої цибулі обполіскуємо водою.

Для рецепту я використала магазинні пельмені. Заморожені пельмені перекладаємо у відповідну для НВЧ ємність. Заливаємо їх гарячою кип'яченою водою. Перемішуємо.

Пельмені до смаку солимо і ще раз акуратно перемішуємо.

Ємність із пельменями накриваємо кришкою. Ставимо пельмені в мікрохвильову піч. На високій потужності (750 Ватт) готуємо їх 3 хвилини.

Відкриваємо мікрохвильову піч. Пельмені перчимо на смак. Додаємо лавровий лист і нарізану кільцями зелену цибулю.

Знову пельмені у ємності накриваємо кришкою. Готуємо пельмені в мікрохвильовій печі (750 Ватт) ще 4 хвилини.

Готові пельмені до столу можна запропонувати у бульйоні. Але я віддаю перевагу їм зі шматочком вершкового масла та сметаною. Смачного!