Сосиски в листковому тісті в духовці

Апетитні сосиски в листковому тесті в духовці виходять апетитними та смачними. Їх можна взяти із собою в дорогу чи на пікнік.

Сосиски в тесті є, мабуть, найпопулярнішою стравою для ситного та смачного перекушування. Їх легко і просто приготувати в домашніх умовах. А щоб процес пройшов без зайвого клопоту, можна використовувати готове листкове тісто. Сосиски вибирайте на свій смак, але краще не заощаджувати та взяти якісний продукт. Апетитні сосиски в листковому тесті в духовці виходять апетитними та смачними. Їх можна взяти із собою в дорогу чи на пікнік.

Інгредієнти

  • Тісто листкове бездрожжеве: 250 г
  • Сосиски: 4 шт.
  • Яйце куряче: 1 шт.
  • Кунжут: 1 ч. ложка

Приготування

Підготуємо за списком необхідні інгредієнти. Тісто потрібно заздалегідь розморозити за кімнатної температури протягом 40-50 хвилин. Сосиски звільніть від оболонки. Також нам знадобиться трохи борошна, щоб розкотити тісто.

Стіл посипаємо борошном, викладаємо пласт листкового бездрожжевого тіста. Розкочуємо його в одному напрямку. Довжина пласта, що вийшов, повинна бути приблизно в 3 рази більше довжини сосисок.

Скориставшись звичайним ножем або піцерізкою, розрізаємо тісто на смужки. У мене вони вийшли завширшки 3 см.

Беремо одну смужку та сосиску. Повертаємо сосиску смужкою по спіралі.

Сосиски перекладаємо на лист, який краще застелити пергаментним папером. Яйце збиваємо і змащуємо їм сосиски у тісті. Зверху посипаємо кунжутом. До речі, можна обійтися без нього або замінити харчовим маком.

Деко з сосисками в тесті завантажуємо в розігріту до 180 градусів духовку. Орієнтовний час випікання – 35 хвилин.

Апетитні сосиски в листковому тесті приготувалися, пригощайтеся на здоров'я!