Тонкі млинці на мінеральній воді без яєць

Смачні млинці легко приготувати із мінімального набору продуктів. Тонкі млинці на мінеральній воді без яєць – це справжні ласощі для сімейного чаювання!

Смачні та апетитні млинці легко приготувати із мінімального набору продуктів. Пропоную використовувати для млинця мінеральну воду і пшеничне борошно. З такими інгредієнтами млинці виходять ажурними, тоненькими, солодкими. Домашні тонкі млинці на мінеральній воді без яєць – це справжні ласощі для сімейного чаювання!

Мінеральна вода має бути сильногазованою. Як бачите, у списку інгредієнтів немає яєць і молока, тому млинці підійдуть для тих, хто дотримується посту. Якщо у вас алергія на лактозу або яйця, то цей рецепт теж вам знадобиться.

Інгредієнти

  • Борошно пшеничне: 300 г
  • Вода мінеральна: 700 мл (сильногазована)
  • Цукор: 30 г
  • Сіль: 1 ч. ложка (без гірки)
  • Олія рослинна: 60 мл (+ для змащування сковороди)

Приготування

Відміряємо у потрібній кількості інгредієнти.

У широку миску просіюємо борошно пшеничне.

Додаємо до неї цукор та сіль. Сипучі інгредієнти добре перемішуємо між собою віночком.

У борошняну суміш виливаємо 350 мл мінеральної води.

Інтенсивно інгредієнти між собою перемішуємо так, щоби вийшло густе тісто пюреподібної консистенції без грудочок.

У густе тісто виливаємо решту мінеральної води, обертаючи при цьому віночком.

У рідке тісто, що вийшло, відразу додаємо рослинне масло. Ще раз добре перемішуємо. Якщо вам здається, що тісто занадто рідке, то всипте ще трохи борошна та перемішайте. Готовий тест даємо настоятися протягом 10 хвилин.

Поверхню сковороди змащуємо олією (лише 1 раз). Розжарюємо добре сковороду. Порцію млинця виливаємо в центр сковороди. Розподіляємо тісто по всій поверхні, повертаючи сковороду. Смажимо млинець на вогні вище середнього близько 1 хвилини. Млинець перевертаємо, продовжуємо смажити ще секунд 50. Смажимо так усі млинці. Млинне тісто періодично перемішуйте.

Я смажила млинці на мінеральній воді на сковороді діаметром 22 см. Ось така гірка з 25 млинців у мене вийшла. Всі млинці акуратні, смачні та апетитні.

Приємного чаювання!