Намазка для бутербродів з сиру та авокадо

Якщо вам подобається авокадо, то пропоную використовувати його для приготування смачної та пікантної намазки для бутербродів із сиру та авокадо.

Якщо вам подобається авокадо, то пропоную використовувати його для приготування смачної та пікантної намазки для бутербродів. Основа такої намазки – сир. Продукт можна використовувати як домашній, і магазинний. Смачна намазка для бутербродів з сиру та авокадо доповнена пікантною часниковою ноткою та спеціями. На приготуванні у вас піде буквально 10 хвилин, адже всю основну роботу виконає занурювальний блендер.

Інгредієнти

  • Сир: 100 г
  • Авокадо: 1 шт.
  • Часник: 1 зубчик
  • Сік лимонний: 1 ч. ложка
  • Сіль: 1 щіпка
  • Чорний перець – мелений: 1 щіпка

Приготування

Візьмемо продукти за переліком. Авокадо має бути стиглим. Очищаємо часниковий зубчик.

Сир із пачки перекладаємо у відповідну робочу ємність. Очищаємо авокадо, видаляємо кісточку. Нарізаємо авокадо невеликими кубиками. Заготівлю відправляємо у сир.

Витискаємо до інгредієнтів лимонний сік у потрібній кількості.

Часникову часточку пропускаємо через спеціальний прес. Додаємо подрібнений часник до інгредієнтів. Склад намазки на смак солимо і перчимо.

А тепер озброюємося занурювальним блендером, збиваємо інгредієнти до отримання однорідною в'язкою по консистенції маси.

Намазка з сиру та авокадо готова, приймаємось за формування бутербродів. Намазуємо приготовленою масою хлібні скибочки. Додатково можна прикрасити бутерброди огірком, свіжою зеленню або часточкою лимона.

Всім ситного та смачного перекушування!