Сало в розсолі холодним способом

Домашнє сало – смачна закуска для ситного перекушування. Пропоную засолити сало в розсолі холодним способом у банку. Сало виходить дуже смачним, апетитним та смачним.

Домашнє сало – смачна закуска для ситного перекушування. Засолити сало можна різними способами, кожен із яких по-своєму хороший. Пропоную засолити сало в розсолі холодним способом у банку. Для готовності сала потрібно 4 діб, але очікування того варте, адже сало виходить дуже смачним, апетитним та смачним. Шматок такого сала на скибочці хліба — чудовий перекус для поціновувачів простих закусок.

Інгредієнти

  • Сало: 500 г
  • Часник: 6 зубчиків
  • Сіль: 6 ст. ложок
  • Лист лавровий: 6 шт.
  • Перець чорний (горошком): 6-8 шт.
  • Вода: 1 л (для розсолу)

Приготування

Підготуємо для засолювання сала холодним способом потрібні інгредієнти. Очищаємо часникові зубчики.

У відповідний ковшок або каструльку наливаємо воду для розсолу. Доводимо її до кипіння. Знімаємо ковшик із плити, остуджуємо воду до 40 градусів. У теплу воду всипаємо сіль, кидаємо горошини перцю та лавровий лист. Перемішуємо. Сіль має повністю розчинитися, а сам розсіл бути холодним.

Сало промиваємо, скоблимо ножем шкірку, обтираємо паперовими рушниками. Нарізаємо сало на невеликі шматочки, які зручно складатиме в банку.

На обробну дошку кладемо зубчики часнику та нарізаємо їх пластинками.

Для засолювання 500 г сала використовувала банку об'ємом 1 л. Шматочки сала впереміш із часником поміщаємо в банку.

Сало заливаємо холодним розсолом, спеції теж викладаємо у банку.

Банку накриваємо кришкою і залишаємо так за кімнатної температури. Потім переносимо банку із салом під кришкою в холодильник. Тримаємо його там ще кілька діб. Готові шматочки сала дістаємо з розсолу, обсушуємо паперовими рушниками та загортаємо у фольгу. Зберігаємо сало в морозилці. При необхідності дістаємо необхідну кількість сала і нарізаємо пластинками. Із задоволенням пригощаємось!

Всім смачного перекушування!