Дріжджове тісто для піци

Основа піци – це тісто, від замісу якого залежать смакові якості всієї страви. Якщо вам подобається виріб з пишною основою, то покроковий рецепт дріжджового тіста для піци, яким я користуюся.

Страва, яка готується з сиром (йдеться про піцу), підкорила багато обивателів практично в кожному куточку планети. Звичніше піцу замовляти у спеціальних закладах — піцеріях, але й удома можна приготувати таку страву не гірше. Головне – підійти до кулінарного процесу приготування піци з душею і правильно. Основа піци – це тісто, від замісу якого залежать смакові якості всієї страви.

Якщо вам подобається виріб з пишною основою, то покроковий рецепт дріжджового тіста для піци, яким я користуюся.

Домашнє дріжджове тісто для піци за класичним рецептом виходить завжди бездоганним. Починаємо готувати.

Інгредієнти

  • Борошно пшеничне: 2,5 склянки
  • Вода тепла: 1 склянка
  • Олія оливкова: 2 ст. ложки
  • Дріжджі швидкодіючі: 1,5 ч. ложки (сухі)
  • Цукровий пісок: 1 ч. ложка
  • Сіль: 1 ч. ложка

Приготування

Для класичного дріжджового тіста беремо потрібні інгредієнти. До речі воду можна замінити молоком. Також дозволяється замінити (у разі відсутності) і оливкову олію звичайною соняшниковою.

У невелику миску засипаємо дріжджі та половину чайної ложки цукрового піску.

Інгредієнти заливаємо 3-4 столовими ложками теплої води. Добре перемішуємо інгредієнти до одержання однорідної суміші. Чекаємо 5 або 10 хвилин, щоб пішла реакція, і дріжджі активізувалися.

У миску побільше вливаємо теплу воду, що залишилася, додаємо в неї розпущені дріжджі.

Підсипаємо сіль, залишок цукру, вливаємо оливкову олію.

Змішуємо інгредієнти.

Невеликими частинами починаємо додавати борошно, що просіює. Залежно від клейковини сипучого продукту може знадобитися трохи більше або менше.

Вимішуємо тісто. Воно виходить досить слухняним, трохи липким та м'яким. Тісто поміщаємо в миску, накриваємо рушником і даємо йому трохи підійти. Потім готове тісто слід трохи обім'яти і можна приступати до приготування піци.

Вдалою та гарною вам випічки домашньої піци!