Ікра кабачкова з томатною пастою на зиму

Пропоную поповнити заготовки на зиму смачною ікрою з кабачків. Виходить ікра кабачкова з томатною пастою на зиму ніжною за консистенцією, апетитною.

Пропоную поповнити заготовки на зиму смачною ікрою з кабачків. У складі кабачкової ікри присутні морквина, цибуля і томатна паста. Овочі спочатку згасимо, а потім подрібнимо до стану пюре. Виходить ікра кабачкова з томатною пастою на зиму ніжною за консистенцією, апетитною. Ікру можна запропонувати до столу як намазку на скибочки хліба.

Із запропонованої кількості продуктів виходить 550-600 мл кабачкової ікри. Банки для зберігання слід відразу поставити стерилізуватися зручним для вас способом, а кришки обов'язково потрібно прокип'ятити. Вага інгредієнтів вказана в очищеному вигляді.

Інгредієнти

  • Кабачок: 500 г
  • Морква: 250 г
  • Цибуля ріпчаста: 250 г
  • Паста томатна: 45 г
  • Оцет 9%: 15 мл
  • Сіль: 13 г (за смаком)
  • Цукор: 25 г (за смаком)
  • Олія рослинна: 50 мл
  • Чорний перець – мелений: за смаком

Приготування

Щоб заготовити на зиму кабачкову ікру з томатною пастою, візьмемо потрібні інгредієнти. Кабачок очищаємо від насіння та шкірки. Також очищаємо морквину із цибулею. Для приготування литки підійде казан, сотейник, глибока сковорода.

У глибоку сковороду вливаємо олію. Кабачки нарізаємо невеликими кубиками, перекладаємо нарізку в олію.

Морквину натираємо. Використовуємо тертку з великими осередками. Додаємо морквину до кабачків.

Ріпчасту цибулю шаткуємо невеликими шматочками, переправляємо до інших інгредієнтів у сковороду.

Овочевий склад ікри перемішуємо. Під кришкою при слабкому кипінні гасимо овочі протягом 1 години. Іноді нарізку із овочів перемішуємо.

Тушковані овочі за допомогою занурювального блендера доводимо до стану пюре. У кабачкове ніжне пюре викладаємо томатну пасту, всипаємо сіль та цукор. Перчим до смаку. Перемішуємо інгредієнти, доводимо до кипіння.

У ікру, що закипіла, вливаємо столовий оцет. Перемішуємо. Тримаємо на плиті ще хвилину.

Кабачкову ікру розкладаємо у стерилізовані банки.

Банки з ікрою накриваємо кришками, злегка прокручуємо. Ставимо банки в каструлю, дно якої потрібно застелити тканинною серветкою. Вливаємо до плічок теплу воду, доводимо до кипіння. Стерилізуємо банки із ікрою 10 хвилин.

Акуратно дістаємо банки з ікрою з каструлі. Щільно закручуємо їх кришками. Перевертаємо заготівлю дном нагору, накидаємо плед або ковдру. Коли банки охолонуть, переносимо їх для зберігання у прохолодне місце. Смачного!