Рисові биточки

Що тільки з рису не готують – надзвичайно корисний продукт. Чудові рисові биточки чудово підійдуть до столу любителям гастрономічних експериментів.

Що тільки з рису не готують – надзвичайно корисний продукт. Чудові рисові биточки чудово підійдуть до столу любителям гастрономічних експериментів. Смак у цієї страви несподівано виходить вельми гідний настільки, що прохань про добавку від голодних дегустаторів вам однозначно не уникнути.

Інгредієнти

  • Рис круглозерний: 150 г
  • Борошно пшеничне: 5-6 ст. ложок (можлива корекція кількості у процесі)
  • Кріп (свіжий): 3 гілочки
  • Олія рослинна: для обсмажування (приблизно 6 ст. ложок)
  • Яйце куряче: 1 шт.
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець – мелений: за смаком
  • Панірувальні сухарі: 6 ст. ложок
  • Цибулина: 1 шт.

Приготування

При підготовці продуктів до процесу приділимо увагу лише рису, зазвичай обполоснувши його до прозорості води та свіжої зелені, а також ретельно обполоснувши її.

Варитись поставимо до готовності на середній вогонь рис, виклавши його в сотейник з водою, трохи посоливши. З моменту кипіння відрахуємо 15-20 хвилин.

Звільнивши цибулину від лушпиння, дрібно її нашаткуємо.

Викладемо цибульну нарізку в сковороду з олією (приблизно 2-3 ст. ложки).

До прозорості та м'якості обсмажимо цибульку і знімемо сковороду з плити.

До цього моменту у нас рис не тільки зварився, а й трохи охолонув.

Викладемо підготовлену крупу в миску, відразу додамо борошно і цибульну засмажку разом з маслом. Попередньо трохи перемішаємо.

Вб'ємо яйце, посолити, поперчити.

Дрібно рубаємо зелень і відразу ж завантажуємо її до інших продуктів.

Наше завдання: сформувати масу з цих інгредієнтів, яка здатна ліпитись у котлетки, тому дуже активно заважаємо до однорідності. Потім злегка змочивши пальці водою, пробно формуємо одну заготовку. Якщо вона в руках не розвалюється і виходить міцною, то завдання виконане. А якщо рисова маса вийшла пухкою і ліпити проблематично, то додамо трохи борошна, знову втрутивши її енергійними рухами столової ложки.

Тепер легко формуємо зі зручної рисової маси котлетки-биточки, які відразу ж обвалюємо в паніровці.

Жарка майбутніх биточків нічим не відрізняється від смаження м'ясних аналогів, тобто звичайних, наприклад, свинячих котлет. З двох сторін на помірно-середньому вогні спочатку одну сторону обсмажимо до апетитної золотистої скоринки, а потім також надійдемо і з іншого боку.

Відразу подамо готові биточки до столу, виклавши їх гарячими на гарну тарілку.