Солодкі трубочки на сковороді

Якщо серед домочадців чи ваших друзів є ласуни, то їм обов'язково сподобається цей десерт — солодкі трубочки на сковороді, які урізноманітнять чаювання.

Якщо серед домочадців чи ваших друзів є ласуни, то їм обов'язково сподобається цей десерт. Пропоную зробити солодкі трубочки на сковороді, які урізноманітнюють чаювання. Рецепт можна вважати базовим та наповнити готові трубочки смачним кремом.

Інгредієнти

  • Яйце куряче: 3 шт.
  • Цукор: 100 г
  • Цукор ванільний: 0,5 ч. ложки
  • Олія вершкове: 100 г
  • Молоко: 120 мл
  • Борошно пшеничне: 200 г

Приготування

Ось потрібні продукти для солодких трубочок. Зверніть увагу, що вершкове масло для замісу тіста має бути м'яким. Краще заздалегідь дістати продукт із полиці холодильника.

У широку ємність вбиваємо курячі яйця. Засипаємо до них звичайний цукор та ванільний. Збиваємо інгредієнти так, щоб вийшла пишна маса повітря.

У цю масу перекладаємо розм'якшене вершкове масло, знову збиваємо.

У склад, що вийшов, вливаємо тепле молоко. Продовжуємо перемішувати інгредієнти.

У склад, що утворився, в два-три заходи просіюємо пшеничне борошно.

В результаті у нас вийшло густе, ніжне консистенції тісто для трубочок.

Приступаємо до формування трубочок. Оптимально прогріваємо поверхню сковороди. До речі, сковорода має бути сухою, змащувати її не потрібно. Викладаємо в центр сковороди трохи менше столової ложки тіста, розмазуючи його поверхнею за годинниковою стрілкою. Виходить тонкий коржик.

Підрум'янюємо коржик з кожного боку приблизно по одній хвилині.

Поки коржик гарячий, згортаємо його у формі трубочки.

Смачні солодкі люльки на сковороді готові. За бажання додайте в них крем або варене згущене молоко. Пригощайтеся на здоров'я, приємне чаювання!