Вафлі на молоці

Домашні вафлі можна називати універсальним солодким десертом. Такі ласощі підійдуть і для ранкового перекушування, запропонувати вафлі можна і до святкових посиденьок.

Домашні вафлі можна називати універсальним солодким десертом. Такі ласощі підійдуть і для ранкового перекушування, запропонувати вафлі можна і до святкових посиденьок. Вафлі при подачі чудово поєднуються з багатьма солодкими соусами (фруктовими, шоколадними), згущеним молоком, медом, сиропами. Вафлі знайшли своїх шанувальників і серед дітей та дорослих. Рецепти приготування домашніх вафель у багатьох сім'ях передаються з покоління до покоління.

Урізноманітніть свій раціон і приготуйте домашні вафлі на молоці. Такі вафлі вимагають мінімальних продуктових витрат, так і готуються вони швидко.

Для реалізації рецепту вафель на молоці крім електровафельниці вам знадобиться миска, міксер, кулінарна лопатка, ложка, тарілка. Починаємо готувати.

Інгредієнти

  • Борошно пшеничне: 1,5 ст. (вищий сорт)
  • Молоко: 1 ст.
  • Яйце куряче: 2 шт.
  • Цукровий пісок: 0,5 ст.
  • Олія рослинна: 1 ст. ложка

Приготування

Для того, щоб приготувати в домашніх умовах вафлі на молоці, потрібно підготувати електровафельницю та необхідний набір інгредієнтів. Молоко, що використовується, повинно бути кімнатної температури, тому якщо у вас молочний продукт з холодильника, підігрійте його в каструльці або в мікрохвильовій печі.

Зробимо тісто на молоці для домашніх вафель. У миску розбиваємо курячі яйця. До них підсипаємо солодкий інгредієнт – цукор. Можна кинути ще щіпку солі.

Інгредієнти, скориставшись міксером, збиваємо так, щоб у процесі вийшла пишна однорідна маса.

У солодку яєчну суміш одразу вливаємо свіже молоко. Ще раз трохи перемішуємо інгредієнти.

Продовжуючи працювати міксером на низьких оборотах, підсипаємо в суміш борошно пшеничне. Рекомендується попередньо просіяти продукт.

Тісто на молоці для вафель має вийти густим, в'язким. Воно нагадує тісто на оладки.

У тісто, що вийшло, вливаємо рослинну олію. Ще раз перемішуємо тісто. Все підготовлено до випікання вафель, можна розпочинати процес.

У прогріту електровафельницю поміщаємо близько 2 супових ложок приготовленого тіста на молоці. Готуємо вафлі від 3 до 4 хвилин (час залежить від властивостей вашої електровафельниці).

Домашні вафлі на молоці готові! Подаємо їх до чаювання!