Розсольник – це, мабуть, одна з найпопулярніших і найвідоміших страв, що належать до традиційної російської кухні. Існує безліч рецептів приготування смачного домашнього розсольника. Класичний розсольник готується зі звичайним м'ясом (це може бути яловичина, курка, свинина, в деяких випадках додаються копченості). Ще одним обов'язковим продуктом для приготування розсольника є перлова крупа.
А я пропоную вам зварити розсольник із ковбасою та рисом. До речі, цілком рис можна замінити перловкою. Мій покроковий рецепт розсольника з ковбасою та рисом завдяки м'ясному виробу віддалено до смаку чимось схожий на солянку. Пропонований варіант супу дуже легкий. Сподіваюся, що така ситна юшка сподобається вам, і вона міцно осяде у вашому раціоні.
Інгредієнти
- Картопля: 2 шт.
- Морква: 1 шт.
- Цибуля ріпчаста: 1 шт.
- Огірок солоний: 2 шт.
- Ковбаса копчена: 200 г
- Олія рослинна: 30 мл
- Рис: 70 г
- Петрушка: 3-4 гілочки (свіжа)
- Сіль за смаком
- Перець мелений: за смаком
- Лист лавровий: 1 шт.
- Вода: 2 л
Приготування
Для варіння розсольника беремо потрібні інгредієнти. Очищаємо картоплю, цибулю та моркву. Ковбасу я використала копчену. Рис промиваємо.
Підготовлену картоплю нарізаємо невеликими кубиками, які заливаємо водою та ставимо варитися на плиту. Вода закипіла, варимо нарізку картопляну протягом 5 хвилин, потім додаємо промитий рис. Варимо разом 15 хвилин.
За цей час дрібно наріжемо цибулю, а морквину натрьом.
Відразу підготуємо і інгредієнти, що залишилися. Ковбасу наріжемо у формі кубиків.
Солоні огірки подрібнюємо за допомогою терки.
Нарізку з цибулі та морквяну стружку відправляємо на сковороду, де вже прогріта олія. Обсмажуємо овочеву заготовку до м'якості.
Додаємо ковбасу. Разом прогріваємо інгредієнти 1 або 2 хвилини, щоб ковбаса змогла розкрити свій аромат та смак.
У засмажку з овочів та ковбаси переправляємо подрібнені солоні огірки. Томимо разом 5-7 хвилин.
Приготовлену заготовку зі сковороди відправляємо у каструлю. На цьому етапі потрібно додати 200 мл розсолу в суп. Чекаємо, коли суп закипить, потім знімаємо піну і приправляємо розсольник на свій смак сіллю та меленим чорним перцем. Додаємо лавровий лист, продовжуємо варити ще 5-7 хвилин. Якщо вам суп видасться надто кислим, то відрегулювати його смак можна за допомогою цукрового піску.
Варіння супу добігає кінця, нарізаємо дрібно свіжу петрушку (заздалегідь промиту та обсушену). Додаємо зелену нарізку в суп і відразу вимикаємо його. Даємо нашому розсольнику настоятися під кришкою протягом 10 хвилин, а потім подаємо до столу.
Всім смачного!