Млинці на окропі та яйцях

Таку домашню випічку як млинці можна назвати смачним і улюбленим десертом і для дорослих, і для дітлахів. Ось покроковий рецепт млинців на окропі та яйцях.

Таку домашню випічку як млинці можна назвати смачним і улюбленим десертом і для дорослих, і для дітлахів. Замісити тісто можна на будь-якій основі – молоці, кефірі і навіть – на воді. Ось покроковий рецепт млинців на окропі та яйцях, які виходять з ніжною структурою, не рвуться при випіканні і не збираються грудкою.

Заміс млинця не представляє кулінарних складностей, потрібно з'єднати разом необхідні інгредієнти, з ретельністю їх перемішати до однорідної структури. А ось і подробиці.

Інгредієнти

  • Борошно пшеничне: 1 ст.
  • Вода: 100 мл
  • Вода (окріп): 250 мл
  • Олія рослинна: 2 ст. ложки
  • Розпушувач тіста: 0,5 ч. ложки
  • Яйце куряче: 1 шт.
  • Цукор: 1 ст. ложка
  • Сіль: щіпка

Приготування

Відміряємо інгредієнти відповідно до зазначених норм.

Підбираємо для замісу млинцевого тіста відповідну широку миску. У неї розбиваємо яйце, приєднуємо до нього цукровий пісок та сіль. Вливаємо 100мл води.

Для змішування беремо звичайний віночок чи міксер. Інгредієнти доводимо обертальними рухами до однорідної суміші.

У цю суміш додаємо борошно, що просіює, разом з розпушувачем.

Борошно втручаємо в суміш так, щоб вийшло густе тісто як на оладки. Тісто має бути однорідним за складом і без грудочок.

У густе тісто вливаємо окріп і відразу ретельно перемішуємо.

До складу тесту відразу вводимо олію. Знову інгредієнти перемішуємо. Млинним тестом, що вийшов, почнемо користуватися тільки через 15 хвилин.","position":7,"name":"В млинце тісто додаємо масло, перемішуємо, залишаємо на 15 хвилин"

Приступаємо до випікання домашніх млинців. На дно сковороди трохи капаємо рослинної олії та рівномірно розподіляємо її по гарячій поверхні кулінарним пензлем. Для викладки млинця на сковороду користуємося ополоником. Смажимо з 2 сторін млинці, щоб вийшов золотистий відтінок.

Апетитні млинці на окропі та яйцях готові, подаємо їх до столу разом зі сметаною (за бажанням). Приємного для всіх апетиту!