Просте тісто для піци без дріжджів

Якщо вам потрібно швидко приготувати смачну домашню піцу, пропоную вам скористатися цим покроковим рецептом простого тіста для піци без дріжджів.

Якщо вам потрібно швидко приготувати смачну домашню піцу, то раджу тісто для неї замісити за цим рецептом. Замішується просте тісто для піци без дріжджів, жодних кулінарних навичок не потрібно. Піца на такому тесті виходить смачною та апетитною. Найкраще з цим тестом готувати піцу на сковороді, але й у духовці вона виходить чудовою.

Інгредієнти

  • Борошно пшеничне: 2 ст.
  • Яйце куряче: 2 шт.
  • Вода: 0,5 ст.
  • Сіль: 0,5 ч. ложки
  • Олія рослинна: 2 ст. ложки

Приготування

Підготуємо для рецепту інгредієнти за списком. Вода має бути кип'яченою, теплою.

У широку миску просіюємо борошно пшеничне. Можна повторити процес просіювання ще раз. Це тільки позитивно позначиться на якості готового тіста і піци.

Беремо готельну миску і розбиваємо в неї курячі яйця. Всипаємо сіль.

Яйця збиваємо із сіллю. Далі в масу, що вийшла, вливаємо воду і перемішуємо ще раз. Повинен вийти однорідний склад яєчний.

У просіяному борошні робимо вирву і вливаємо в неї яєчну суміш.

Слідом вливаємо в борошно олію. Краще використовувати оливкове, але й соняшникове підійде також.

Інгредієнти спочатку перемішуємо у мисці. Потім процес замішування переносимо на стіл. За потреби додайте ще борошна. Її кількість залежатиме від якості борошна та розміру курячих яєць. Тісто на виході має вийти м'яким і не прилипати до долоні.

Просте тісто для піци готове. Можна одразу використовувати його за призначенням. Із запропонованої кількості інгредієнтів виходить тісто на одну велику піцу або дві маленькі. Смачний вам піци!